Markizes24
+370 678 88 100

Balkoninės markizės

Balkoninės markizės – puikus pasirinkimas Jums, jei karštesnę dieną norite gaivios vėsos ir jei jus vargina pernelyg ryški šviesa. Markizės ne tik apsaugo nuo karščio, saulės, bet ir papuošia balkonus bei visą erdvę. Pasirinkus tinkamas markizes, tarsi atgyja ir namo fasadas.

Balkoninės markizės mažesnės lyginant su terasinėmis, jų nuolydžio kampas – didesnis, dažniausia jos skirtos pridengti langams. Šio tipo markizės ypatingos tuo, kad yra susukamos, naudojamos tada, kai reikia. Gaminant balkonines markizes, šonuose panaudojamos specialios spyruoklės, todėl išskleidus markizes audinys visuomet yra įtemptas.

Pagal Jūsų poreikius galima reguliuoti markizių padėtį, medžiagos įtemptumą. Audinys išskleidžiamas ir atgal susukamas įmontuojant rankinį mechanizmą arba elektrinį varikliuką, yra ir kitų alternatyvų. Vienas didžiausių balkoninių markizių privalumų – jas galima reguliuoti tiek iš lauko, tiek iš namų vidaus, todėl tokios markizės tinka gyvenantiems bet kuriame aukšte nuosavuose namuose ar daugiabučiuose.

Balkoninės markizės atrodo estetiškai, yra ilgaamžės. Įprastai jos tvirtinamos prie langų rėmų, tačiau yra galimybė konstrukciją pritvirtinti ir prie balkono turėklų.

Balkoninėms markizėms gaminti naudojamas aukštos kokybės impregnuotas akrilo pluoštas. Dėl specialaus impregnavimo audinys neblunka, ant jo neatsiranda pelėsių, į balkoną neprasiskverbia drėgmė nestipriai lyjant, pluoštas greitai išdžiūva ir yra laidus orui. Abi markizių audinio pusės yra vienodos, todėl markizės atrodo vienodai gražiai žvelgiant iš visų perspektyvų.

Susisiekite – padėsime Jums išsirinkti funkcionaliausias ir tinkamiausias markizes balkonams.