Markizes24
+370 678 88 100

Žiemos sodų markizės

Žiemos sodas (oranžerija) – tai visus metus žaliuojanti erdvė, šeimininkus džiuginanti ir lyjant, ir sningant, ir spiginant kaitriai saulei. Norint malonaus pavėsio, siekiant apsaugoti žiemos sode augančius augalus, būtina pasirūpinti tinkama apsauga nuo saulės. Tam idealiai tinkanti naujovė – žiemos sodų markizės. Šios markizės paprastai skirtos įstiklintoms (uždaroms) erdvėms.

Žiemos sodų markizių tvirtinimas

Žiemos sodų markizės tvirtinamos stiklo išorėje: jos gali būti tvirtinamos vertikaliai arba horizontaliai priklausomai nuo įstiklinimo ypatumų. Tarp markizės medžiagos ir stiklo lieka oro tarpas, dėl to patalpos stipriai neįšyla. Audinys priglunda prie stiklo ir neleidžia jam kaisti.

Dėl specialaus traukimo mechanizmo ir į veleną įmontuotos spyruoklės markizės medžiaga tampriai įtempiama – tai padidina markizių ilgaamžiškumą. Žiemos sodų markizės pučiant vėjui neplazda.

Metalinės šio tipo markizių detalės padengiamos užsakovų pageidaujama spalva. Yra markizių, kurios gali būti montuojamos ne tik pastato išorėje, bet viduje.

Gaukite tikslią kainą –  8 600 00 400

Žiemos sodų markizių privalumai:

  • Daugelį šio tipo markizių galima naudoti visus metus neišmontuojant pasibaigus šiltajam metų laikui.
  • Tinka įvairių tipų ir skirtingų architektūrų žiemos soduose.
  • Neribotos galimybės: markizės gali būti praktiškai nematomos, todėl tinka lengvai ir gražiai žiemos sodo koncepcijai, arba jos gali tapti puikiu spalvingu žiemos sodo akcentu.

 

Susisiekite – Suteiksime Jums vertingų patarimų, padėsime renkantis tinkamiausias markizes žiemos sodui bei greitai jas sumontuosime.