Markizes24
+370 678 88 100

Apie mus

„Markizės24“– tai patyrusių specialistų komanda, montuojanti aukščiausios kokybės markizes. Dirbame greitai ir kruopščiai – tai leido verslui plėstis ir pasiūlyti Jums ne tik kokybiškas žaliuzes, roletus, bet ir sparčiai rinkoje populiarėjančias markizes.
Užtikriname optimalų kainos ir kokybės santykį. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų atveju tinkančias markizes, kurios atliks ne tik tiesioginę – apsauginę – funkciją, bet ir papuoš aplinką.

Markizių asortimentas

Markizė – iš specialaus impregnuoto audinio pagamintas stogelis, saugantis nuo saulės kaitros ir lengvo lietaus. Markizių įvairovė – ypač didelė. Siūlome markizes Jūsų balkonams, terasoms. Sparčiai populiarėja uždarų žiemos sodų markizės, neleidžiančios patalpoms įšilti. Galime pasiūlyti unikalias ir puošnias krepšinines markizes, puikiai tinkančias lauko kavinėms, restoranams ir viešbučiams.

Lauko mobilioji markizė pakeičia tradicines pavėsines, ji paprasčiau sumontuojama, tokio tipo markizes galima statyti ir valstybės saugomose teritorijose. Terasos uždanga apsaugo nuo saulės, lengvo lietaus, vėjo ir papuošia namo eksterjerą.

Pagal Jūsų poreikius ir galimybes parenkame mechaniniu arba automatiniu būdu veikiančius mechanizmus. Markizės gali būti su vėjo, saulės davikliais, tad klientams belieka mėgautis maloniu markizių teikiamu pavėsiu nesibaiminat, kad vėjas gali sulaužyti konstrukcijas.

Vertikali šoninė uždanga geriausiai apsaugo nuo šoninio vėjo, tačiau, sumontuota tinkamoje vietoje, gali iš dalies apsaugoti ir nuo saulės, ultravioletinių spindulių.

Galite įsigyti ir papildomą įrangą markizėms: nuo apšvietimo ir garso kolonėlių iki prie namo sienos tvirtinamos tvirtos aliuminio konstrukcijos ar mobilaus stovo-laikiklio.

Kokybiškam laisvalaikiui – kokybiškos Markizės24.lt paslaugos!