Markizių, žaliuzių, roletų, montavimo specialistai MB „Žaliuzių montavimas”

Markizių, žaliuzių, roletų, montavimo specialistai – MB „Žaliuzių montavimas” – tai ilgametę darbo patirtį sukaupusių specialistų komanda, matuojanti ir montuojanti aukščiausios kokybės gaminius: roletus, medines, aliuminines, plisuotas ir vertikalias žaliuzes, markizes, pergolas, fasado roletus ir žaliuzes, šildytuvus ir kt. gaminius. Dirbame greitai ir kruopščiai – tai leido verslui plėstis ir pasiūlyti platų gaminių asortimentą.
Mes užtikriname optimalų kainos ir kokybės santykį. Padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų atveju tinkančias žaliuzes, roletus ar markizes, kurios atliks ne tik tiesioginę apsauginę funkciją, bet ir papuoš pastato interjerą.

Kokybiškam laisvalaikiui – kokybiški MB ŽALIUZIŲ MONTAVIMAS gaminiai ir paslaugos!

MB „Žaliuzių montavimas” komanda

Mindaugas Urbanavičius MB Žaliuzių montavimas direktorius

Mindaugas Urbanavičius

Direktorius
Tel.: +370 678 88100
El.,p.: [email protected]

MB žaliuzių montavimas direktorius ir įkūrėjas:
– Šioje sferoje dirbu jau daugiau nei aštuoniolika metų. Kiekvienas mūsų įgyvendintas projektas tai nauja patirtis. Mes kiekvieną dieną mokomės ir tas žinias atiduodame kitiems savo klientams.

Mūsų įmonės tikslas tapti ne pačia didžiausia uždangas nuo saulės parduodančia ir montuojančia įmone – mūsų tikslas tapti daugiausiai rekomendacijų sulaukiančia įmone.

Neringa Belickaitė Sudžiuvienė MB Žaliuzių montavimas pardavimų projektų vadovė

Neringa Sudžiuvienė

Verslo plėtros vadovė
Tel.: +370 669 69205
El.,p.: [email protected]

MB žaliuzių montavimas verslo plėtros vadovė:
– Žaliuzių pardavimo srityje dirbu daugiau nei dešimt metų, ilgametė patirtis ir žinios leidžia klientams pasiūlyti geriausią ir lūkesčius atitinkantį sprendimą. 

 MB Žaliuzių montavimas nėra šios srities gigantas, todėl mums svarbus kiekvienas klientas. Mums svarbu yra ne tik parduoti,  bet ir išsiaiškinti kliento poreikius, tikslus ir tada parinkti tinkamiausią saulės uždengimo sprendimą.

Mūsų tikslas bet kurią susidariusią situaciją paversti teisingu sprendimu.

Jurgita Sparauskienė MB Žaliuzių montavimas pardavimų projektų vadovė

Jurgita Sparauskienė

Pardavimų vadovė
Tel.: +370 618 27100
El.,p.: [email protected]

MB žaliuzių montavimas pardavimų  vadovė:
– Daugiau nei 12 metų patirtis langų uždengimų pardavimo srityje skatina nuolat atnaujinti savo žinias apie rinkoje atsirandančias naujoves, lengvai suprasti kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlyti geriausią variantą.

Pagrindinės mūsų stiprybės – tai draugiškas aptarnavimas, kokybiški gaminiai, patikimi tiekėjai ir inovatyvūs techniniai sprendimai. Mes dirbame tam kad klientams būtų jauku, taupu ir patogu.