Lauko mobilioji markizė

Lauko mobilioji markizė yra originali ir praktiška. Ji – idealus sprendimas lauke kepinant kaitriai saulei ar netikėtai prapliupus lietui. Šio tipo markizė yra universali, mobili, tad prireikus ją galima panaudoti ir terasoje, ir vidiniame kiemelyje, ir vietoje įprastos pavėsinės, kaip pavėsinę kelionėse bei daugeliu kitų atvejų. Lauko mobiliosios markizės audinys specialiai impregnuojamas, tad tai pailgina markizės tarnavimo laiką. Lauko markizėms panaudojami keli stovai, ant kurių ištempiama medžiaga.

Lauko mobiliosios markizės ypatumai:

  • Lengva konstrukcija, todėl paprasta transportuoti, pernešti iš vienos vietos į kitą.
  • Metalinis korpusas, padengtas pasirinkto atspalvio dažais.
  • Markizę, atsižvelgiant į eksploatacinius nurodymus, galima naudoti visus metus.
  • Lauko markizės gali būti su specialiais judesio davikliais, kai markizė susiskleidžia savaime pučiant stipriam vėjui.
  • Maksimalus markizės ilgis – iki 480 cm, plotis – iki 620 cm.

 

Lauko mobilioji markizė leis mėgautis poilsiu lauke ir gamtoje. Susisiekite – pakonsultuosime ir padėsime renkantis optimalų markizių variantą.

Lauko mobilioji markizė ar pavėsinė?

Norint statyti pavėsinę, reikia tam tikrų dokumentų, leidimų, kartais – ir perbraižyti sklypo projektą. Mobili pavėsinė – irgi ne išeitis, nes kiekvieną kartą jos surinkimas ir išrinkimas užtrunka nemažai laiko, tokio tipo pavėsinės nėra ilgaamžės, jos neatsparios atmosferos poveikiui. Lauko mobilioji markizė leis išvengti šių rūpesčių. Viskas, ką reikės padaryti – tai vienu rankos judesiu markizę suskleisti.

Jei turite klausimų, parašykite mums, mes atsakysime į laišką kiek galėdami greičiau