Paslėpti žaliuzių mechanizmai

MB ŽALIUZIŲ MONTAVIMAS – patyrę ekspertai BLINDSPACE siūlomame asortimente. Mes padedame architektams, dizaineriams, rangovams ir jų klientams įgyvendinti paslėptų, integruotų mechanizmų klausimais bet kokio tipo langams. Platus integruotų dėžių  asortimentas leidžia įgyvendinti standartinius ir individualius namų interjero sprendimus.

BLINDSPACE turi unikalų ir patentuotą dizainą, poreikiui esant žaliuzės lengvai išskleidžiamos ir kai nereikia pilnai paslepiamos integruotoje dėžutėje, kuri tiesiog spragtelėja ir užsidaro. Paslėptos dėžutės puikus sprendimas norint uždengti langus, stoglangius ar nišas papildomai neuždengiant ir nesumažinant dienos šviesos patekimo į patalpą.

Skirtingi dėžių tipai gali būti naudojami vienai ar kelioms žaliuzėms sumontuoti. Populiarūs dvigubų žaliuzių ar užuolaidų deriniai montuojami didesnio dydžio dėžėse. Montavimas galimas naudojant ne tik viršuje paslėptą dėžę, tačiau, galite rinktis ir pilnai visose angos pusėse sumontuotas dėžės, iš trijų ar keturių pusių. Tai puikus sprendimo būdas stoglangiams ar namų kino sistemai – black-out roletams paslėpti.

Naujos statybos atveju, iš anksto planuojat namų interjerą, galima paslėpti bet kokio tipo roletą su visu mechanizmu. Nuo mažiausio lango iki didžiausio stoglangio, su galimybe vėliau sumontuoti papildomus gaminius vienoje dėžėje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie galimybę Jūsų namuose sumontuoti integruotas dėžės, projekto pradžioje susisiekite su mumis. Mes Jums suteiksime reikiamą informaciją projektavimui, techninius brėžinius, gaminius ir paslaugas. Žaliuzių užmaskavimo sprendimai BLINDSPACE turi unikalų ir patentuotą dizainą, kurio dėka langų uždanga bus paslėpta interjere

BLINDSPACE BOX
STOGLANGIO ROLETAS SU PASLĖPTU MECHANIZMU
PASLĖPTA DVIGUBŲ ROLETŲ SISTEMA
NESTANDARTINĖS FORMOS LANGAS SU BLINDSPACE DĖŽĖ
INTEGRUOTI ROLETAI 3 PUSĖSE
INDIVIDUALUS SPRENDIMAS
BLINDSPACE
BLINDSPACE SU DĖŽĖ ANT LANGO RĖMO
BLINDSPACE STOGLANGIO ROLETAS SU 4 DĖŽĖMIS
BLINDSPACE PASLĖPTI ROLETŲ MECHANIZMAI
BLINDSPACE PASLĖPTI ROLETAI
BLINDSPACE PASLĖPTI DVIGUBI ROLETAI
BLINDSPACE PASLĖPTI BĖGELIAI
BLINDSPACE PASLĖPTAS MECHANIZMAS
BLINDSPACE NESTANDARTINIŲ FORMŲ LANGAMS
BLINDSPACE pasėpti roletų mechanizmai
BLINDSPACE ĮMONTUOJAMOS DĖŽĖS
BLINDSPACE INTEGRUOTA DVIGUBA DĖŽĖ ROLETAMS
BLINDSPACE Integruota dėžė
BLINDSPACE INTEGRO BOX
BLINDSPACE įmontuota dėžė
STOGLANGIO ROLETAS
BLINDSPACE PASLĖPTAS HORIZONTALUS ROLETAS
BLINDSPACE 4 šonų dėžės

Daugiau informacijos apie BLINDSPACE produkciją rasite nuorodoje:

https://www.blindspace.com/

Jei turite klausimų, parašykite mums, mes atsakysime į laišką kiek galėdami greičiau