Balkoninės markizės

Balkoninės markizės apsaugo nuo saulės spindulių, suteikia pavėsį apsaugo patalpų vidų nuo įkaitimo. Mūsų asortimente esantys gaminiai yra iš kokybiškų audinių, kurių dėka galėsite susikurti originalią erdvę.

Terasinių markizių ypatumai:

  • Balkoninės markizės yra mažesnės už terasines markizes, tačiau turi didelį nuolydžio kampą.
  • Paprastai jos naudojamos balkonuose, montuojamos virš langų, siekiant sumažinti tiesioginių saulės spindulių poveikį patalpoms.
  • Balkonų markizės gali būti be kasetės arba su kasete, kuri padeda apsaugoti suvyniotą markizės audinį nuo atmosferos poveikio – dulkių, lietaus, sniego, krentančių lapų.
  • Galimas rankinis arba automatinis valdymas su papildomais vėjo-vibro arba saulės jutikliais.

Mūsų siūlomame asortimente trys balkoninių markizių modeliai:

Balkoninė markizė BOX ITALIA;

Balkoninė markizė BALCONY ITALIA;

Balkoninė markizė ITALIA;

Balkoninė markizė BOX ITALIA

Dėl savo paprastos ir lengvos konstrukcijos markizės Italia bus puikus sprendimas tradiciniams langams ir mažiems balkonams gyvenamuosiuose pastatuose, viešbučiuose ar svečių namuose. Suvyniotas audinys  pasislepia aliuminio kasetėje, kuri apsaugo medžiagą nuo nešvarumų ir pažeidimų.
Aliumininės rankenos turi specialią spyruoklę, kuri sutankina audinį ir apsaugo nuo susigarankščiavimo. Markizę galima susikleisti ir išskleisti rankiniu būdu arba naudojant elektrinę pavarą. Didelis audinių pasirinkimas ir galimybė pasirinkti nuolydžio formą leis jums optimaliai pritaikyti markizę prie pastato architektūros.

Balkoninė markizė BALCONY ITALIA

Italia Balcony markizė sukurta specialiai balkonams, todėl šis modelis komplektuojamas su ant turėklų pritvirtintomis svirtimis. Prie markizės priekinės juostos jie sujungiami kabliukais ir keičiamas audinio pasvirimo kampas reguliuojant svirties padėtį. Audinio įtempimas nustatomas rankiniu būdu, reguliuojant susukamo audinio kiekį švaistikliu. Kampu pritvirtintas audinys optiškai neuždaro erdvės. Jis apsaugo nuo saulės ne tik pačiame balkone, bet ir gretimoje patalpoje.

Dėl paprastos ir lengvos markizės konstrukcijos Italia Balcony yra puikus sprendimas daugumai balkonų tiek daugiabučiuose, tiek vienos privačiuose namuose. Ši markizė dažniausiai montuojamas balkono nišoje arba prie lubų, todėl nereikia papildomo dangčio kasetės pavidalu. Dėl to visa konstrukcija yra lengvesnė ir neapkrauna laikančiosios konstrukcijos.

Balkoninė markizė ITALIA

Italia balkoninės markizės, skirtos langams ir mažiems balkonams uždengti. Puikiai veikia ne tik privačiuose būstuose, bet ir viešbučiuose bei restoranuose. Prie sienos tvirtinamos markizės rankenos turi specialią spyruoklę, kuri sutankina audinį ir apsaugo nuo nepageidaujamo svirties sulankstymo pučiant vėjui vėjui. Italia markizę galima išskleisti ir suskleisti rankiniu būdu arba naudojant elektrinę pavarą. Platus audinių pasirinkimas leids optimaliai prisitaikyti markizę prie fasado stiliaus.

Jei turite klausimų, parašykite mums, mes atsakysime į laišką kiek galėdami greičiau