Fasado žaliuzės

Fasado žaliuzės – tai ne tik įdomus dizainas, bet visų pirma naudojamų sprendimų funkcionalumas. Investuotojai tikisi, kad projektuotojai sukurs objektų vizijas, kurios ne tik sumažins eksploatacines išlaidas, bet ir užtikrins naudojimosi komfortą. Tai taip pat taikoma pasirenkant tinkamą uždengimą nuo saulės, kuris apsaugotų patalpos vidų nuo per didelio įkaitimo, neribodamas matomumo lauke ir užtikrins tinkamą optinį komfortą.

Fasado žaliuzių sistema

Atitinka visus šiuos reikalavimus, taip prisidedant prie oro kondicionavimo įrenginių naudojimo mažinimo, o kartu ir elektros energijos taupymo. Fasado žaliuzių konstrukcija reiškia tarpinį variantą tarp aklinos ir skaidrios uždangos. Be to, lamelių kampo reguliavimo funkcija leidžia pasirinkti atitinkamą tamsumo laipsnį, kuris leidžia vartotojui individualiai valdyti šviesios srautą. Saulės spinduliai taip pat gali būti kontroliuojami naudojant automatizaciją, kuri nuosekliai matuoja saulės padėtį ir sklandžiai valdo žaliuzes.

Fasado žaliuzės sistemos dalys

Saulės jutiklis SUNIS Wirefree II IO

SUNIS WireFree II IO

Belaidis saulės intensyvumo jutiklis. Automatiškai nuleidžia arba pakelia žaliuzes, priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo ir iš anksto nustatytos vertės. Saulės šviesos jautrumo slenkstinę vertę gali reguliuoti „TaHoma“.
Pasirinkite tarp standartinės saulės funkcijos be grįžtamojo ryšio arba komforto saulės funkcijos su grįžtamuoju ryšiu kartu su „Somfy Smart Home“ sistemomis.

Valdiklis SOMFYTAHOMA SWITCH FACE

TaHoma Switch

Sujungia svarbiausią „Somfy“ ir kitų pirmaujančių prekės ženklų namų įrangą (vidaus žaliuzes, užuolaidas, roletus, garažo vartų automatiką ir įvažiavimo automatiką, apšvietimą, šildymą, „Somfy Protect“ signalizaciją ir kt.) į vieną sistemą, užtikrinančią didesnį saugumą, energijos vartojimo efektyvumą ir komfortą kiekvieną dieną.

Kombinuotas saulės ir vėjo jutiklis SOLIRIS io 230V

SOLIRIS IO – naujasis „Io-homecontrol“ jutiklis

SOLIRIS IO – kombinuotas saulės ir vėjo jutiklis skirtas, kad automatiškai apsaugotų jūsų turtą nuo perkaitimo ir vėjo pažeidimų. Pavyzdžiui, jei šviečia stipri saulė, markizė išsiskleidžia, jei vėjas pradeda pūsti, ji bus suvyniota ir bus apsaugota nuo pažeidimų ir pailgins markizės tarnavimo laiką. Prijungę lietaus jutiklį „Ondeis“, apsaugosite tentus nuo stipraus lietaus. Jutiklio ryšys su varikliu yra bevielis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti 230V elektros energiją prie paties jutiklio.

Fasadinės žaliuzės gali būti skirtingų modelių ir variantų, priklausomai nuo lamelių formos ir storio, kurį diktuoja montavimo vieta (pastato viduje ar išorėje) ir bendras namo dizainas. Apie apsaugą nuo saulės verta prisiminti jau projektavimo stadijoje, nes tuomet žaliuzes galima paslėpti namo izoliacijoje,  kuri turi savo estetines bei funkcines vertybes. Kitu atveju lieka tik išorinio montavimo galimybės. Priklausomai nuo lango aukščio bus parenkamos atitinkamo dydžio žaliuzių dėžės, į kurias susikelia ir pasislepia žaliuzių lamelės. Žaliuzės gali būti dviejų tipų, su šoninėmis kreipiančiosiomis – bėgeliais, arba su nukreipiamaisiais troseliais.  

Lamelės iš profiliuoto aliuminio yra C arba Z formos, o derinant su tinkamai parinktomis kreipiančiosiomis ir dangčiais (ovalo ar kvadratinio skerspjūvio lakštas ar kasetė), fasadai atrodo moderniai ir patraukliai. Priklausomai nuo architektūrinės vizijos ar investuotojo pageidavimų, žaliuzės gali turėti tiek kreipiančiąsias, tiek nukreipiamuosius troselius, o montavimui namo viduje – ir laisvai kabantis variantas. Skydelio nuo saulės konstrukcija pagaminta iš ekstruzinio aliuminio, kuris užtikrina jo ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Tekstiliniai elementai, ant kurių remiasi lamelės, pagaminti iš itin patvarių medžiagų, papildomai termiškai apdoroti, kas užtikrina jų atsparumą oro sąlygoms ir UV spinduliuotei.

Fasado žaliuzių modėliai

Fasado žaliuzės C50

Fasado žaliuzės C50

Fasado žaliuzės C80 OVAL

Fasado žaliuzės C80 OVAL

Fasado žaliuzės C80

Fasado žaliuzės C80

Fasado žaliuzės C80-CUBE

Fasado žaliuzės C80-CUBE

Fasado žaliuzės C80-L

Fasado žaliuzės C80-L

Fasado žaliuzės Z90 CUBE

Fasado žaliuzės Z90 CUBE

Fasado žaliuzės Z90

Fasado žaliuzės Z90

Fasado žaliuzės Z90-L

Fasado žaliuzės Z90-L

Fasado žaliuzės Z90-Owal

Fasado žaliuzės Z90-Owal

Jei turite klausimų, parašykite mums, mes atsakysime į laišką kiek galėdami greičiau