Markizes24
+370 678 88 100

Terasinės markizės

Terasinės markizės skirtos greta namo esančioms įvairaus dydžio terasoms, norint jose sukurti jaukų pavėsį. Šio tipo markizės naudojamos ir lauko kavinėse, tačiau balkonams ar langams tinka kito tipo – balkoninės markizės. Terasinės markizės pasižymi itin tvirta konstrukcija, lyginant su balkoninėmis. Terasoms skirtos markizės yra ir kur kas didesnių gabaritų, jų plotis gali varijuoti nuo 2 iki 7 metrų.

Pagal Jūsų pageidavimus šios rūšies markizės gali būti valdomos rankenėle, nuotolinio valdymo pulteliu, saulės ir vėjo davikliais ir kt. Atsižvelgiant į metų laiką, galima keisti ir markizių nuolydžio kampą. Terasinės markizės gali būti kelių profilių, kurių spalvos taip pat gali skirtis. Profiliai yra gaminami iš korozijai atsparių, todėl ilgaamžių ir patvarių aliuminio lydinių.

Terasinės markizės ne tik atlieka tiesioginę funkciją – apsaugo nuo kaitros, nestipraus lietaus, neleidžia prasiskverbti pavojingiems ultravioletiniams spinduliams. Dar vienas privalumas – markizės suteikia jaukumo, individualumo, Jūsų namą ar sodybą išskiria iš kitų, leidžia mėgautis buvimu lauke. Per stiprias liūtis markizes rekomenduojama susukti, nes dėl susikaupusio lietaus gali nukentėti ir konstrukcijos, ir markizių forma.

Markizių audinių kataloge – daugiau negu 200 skirtingų patvaraus akrilo pluošto audinio spalvų. Taigi pageidaudami papuošti terasas, galite rinktis patinkančio atspalvio ir rašto audinį, tiksiantį tiek prie modernaus, tiek ir prie senovinio pastato fasado.

Terasinių markizių kainą gali įtakoti pasirinktas audinys, valdymo mechanizmas ir išmatavimai. Norėdami sužinoti tikslią kainą susisiekite su mūsų konsultantais arba užpildykite kainos skaičiuoklę.

Susisiekite – padėsime Jums išsirinkti tobuliausią markizių variantą!